Bolu Hakkında
Rezervasyon
--
--
KİŞİ SAYISI
Seyahat bilgileri: COVID-19, Daha fazla ayrıntı

BOLU HAKKINDA

HIGHWAY OTEL

#
ABANT

Abant cennetten getirilen eşsiz güzellikleriyle sizler tarafından gezilip görülmeyi bekliyor. Abanta ilkbaharda gelirseniz bu muhteşem gezinize dünyada ender yetişen su bitkilerinden sarı ve beyaz nilüferler eşlik edeceklerdir.Eğer kışın keyfini geçirecek bir yer arıyorsanız donmuş Abant gölü tercih edebileceğiniz muhteşem bir seçim olacaktır.Seçiminiz yazdan yanaysa günün en sıcak anında bile size bunu hissettirmeyecek,bolunun dağlarındaki eşsiz çam ormanlarından esen rüzgar eşliğinde gölün etrafında yürüyüşünüzü yapabilir ruhunuzun fark edemediğiniz derinliklerine dalabilirsiniz.Yazın çalışmak zorunda kaldıysanız veya gittiğiniz tatil yerlerinde sessizliği ve sakinliği bulamadıysanız,kışa dinlenmiş girmek istiyorsanız Abant sizi sonbahardaki yerlere düşmüş ve düşmekte olan yaprakların hışırtılarıyla hazır bir şekilde bekliyor olacak.

BOLU/GÖLCÜK

Bolu/Gölcük bir kere geldiğinizde bir daha hep gelmek isteyeceğiniz dünyadaki eşsiz yerlerden bir tanesidir.Gölcük bir vadinin içine gizlenmiş her mevsim farklı güzellikleriyle sizleri beklemektedir.Hafta sonlarınızı değerlendirebileceğiniz veya boluya geldiğinizde uğramadan gitmemeniz gereken nadide bir doğa harikasıdır.GÖLCÜK Boluya 15 dakika,İstanbul ve Anakaraya 2 saat uzaklıktadır.
#
#
YEDİGÖLLER
Yedigöller, Bolu ilinde bulunan, saklı cennetlerden biridir. Özellikle sonbahar manzaraları fotoğraf meraklısı fotograf sanatcılarının çok iyi bildigi bir yer olan Yedigöller havzası kayan kütlelerin, vadilerin önünü kapatması sonucu oluşan, yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur. Bu göllerin isimleri: Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’dür.
KARTALKAYA
Türkiye’nin ilk sırada gelen kayak merkezlerinden olan Kartalkaya Bolu ilinin güneydoğusunda,Köroğlu dağlarının üzerinde yer alan görülmesi gereken kayak ve snowboard merkezidir.Çeşitli zorluk derecelerine göre kayak pistlerine sahiptir.Kartalkaya kayak merkezinin kayılabilen alanı 1850-2200 metre yükseklik kuşağı üzerinde yer almaktadır.Bu bölge yarı ılıman iklime sahip olduğundan Kartalkaya kayak merkezi ve çevresi çam ormanlarıyla kaplıdır.Rüzgar yönü batı-kuzeybatıdır.Kartalkaya kayak merkezinde 3 metreye kadar kar görülmektedir.Kartalkaya da kayak yapılacak en verimli aylar Aralık ayı başından Mart ayı sonlarına kadar olan süredir.
#
#
BOLU’NUN TARİHİ

Yedigöller, Bolu ilinde bulunan, saklı cennetlerden biridir. Özellikle sonbahar manzaraları fotoğraf meraklısı fotoğraf sanatçılarının çok iyi bildiği bir yer olan Yedigöller havzası kayan kütlelerin, vadilerin önünü kapatması sonucu oluşan, yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur. Bu göllerin isimleri: Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’dür.

You've found the best price!
16 - 17 Jan 2020, 1 adult
Direct Price
40 EUR
Find Out Why Booking Direct!
  • Free Wi-Fi
  • No pre-payment required
  • Unique South Australian gift on.
  • Lorem ipsum dolor sit amet.
  • Booking.com
    48 EUR
  • Official Website
    40 EUR